Nechutné Facebook stránky

Ahoj všichni! Ačkoliv se dnes o tomto tématu ještě budu bavit v talku na mém kanálu, tak si prostě nemůžu odpustit, napsat něco i tady na webu. V poslední době jsem měl to štěstí/smůlu, že jsem několikrát narazil na fotky, které jsem vidět nechtěl. Né, nemluvím tady o tom, že každej druhej puberťák sdílí porno gify a myslí si, jak je strašně hustej, přitom ani neví, co by v reálu s někým opačného (případně i stejného) pohlaví opravdu dělal.

Mluvím o fotkách, na kterých jsou mrtvá zvířata, znetvořená zvířata, umučená zvířata, mučená zvířata, zraněná zvířata, hlavdové děti, mučené děti, mlácené/zmlácené děti… Ano, přesně o takových fotografiích a videích mluvím. Většinou u nich najdete komentáře typu:
„jeden like, jedna facka“
„jedno sdílení, dvě facky“
„sdílej, jestli jsi proti týrání“
„jeden like 5 euro“
„jedno sdílení 10 euro“
„sdílej, jestli jsi proti násilí na dětech“

a mnoho a mnoho a mnoho a mnoho jiných rádoby záchranářských a spasitelských KECŮ…!!!

Upřímně nepochopím, jak může být někdo takovej nehoráznej idiot, že ho skutečně napadne, že fotku bude sdílet a lajkovat, ale když se na to podívám z umírněnější strany mého rozčarovaného náhledu, tak to alespoň tento člověk myslí dobře a možná si i fakt skutečně myslí, že dotyčný „někdo“ skutečně za každý like nebo sdílení půjde tomu „někomu“ na fotce dát facku… (nevím, jestli se smát nebo brečet)

CO JE ALE HYENISMUS NEJVYŠŠÍHO KALIBRU?! STRÁNKY, KTERÉ TAKOVÉ FOTOGRAFIE PŘIDÁVAJÍ!!!

Ano, přesně o to mi jde. Věřím, že většině inteligetních lidí je to jasné, ale podle toho, co na tom Facebooku vidím, to stále ještě obrovsky velká skupina lidí nechápe. Stránka, která takovou fotografii sdílí v podstatě podporuje to, co se na fotografii děje a co je ještě nechutnější, tak adminovi takové stránky samozřejmě nejde o to, aby někomu pomohl, ale jde mu o sebe/stránku. Jde mu právě o sdílení a o lajky, aby byla stránka vidět, aby byla populární, aby měla více fanoušků a tím pádem i případně větší reklamní potenciál… A toto milí čtenáři, je realita a humus největšího kalibru.

Doporučuji všem, prosím a žádám všechny, kteří nějakou takovou stránku mají v odběrech, aby si u ní odběr (like) zrušili a aby už více takové příspěvky těmto pochybným a nechutným hajzlům nesdíleli a nelajkovali – nepodporujte tyto internetová zvěrstva! Určitě najdete během chvíle X dalších podbných stránek, kde se vám dostane toho, co jste na takové stránce hledali, ale nebudou se tam objevovat tyto odporné a zvrhlé fotografie…

11 thoughts on “Nechutné Facebook stránky

  1. Pedro přesně. Spoustu takových stránek znám, A je mi znich přímo na blití. Nevím proč jde lidem o slávu, Kčemu jim bude když se stěma lidma na FB neznají ? Jak si psal, Tyto lidé sou „hyeny“ nemají lítost. Kdyby se to co sdílejí na jejich stránkách stávalo doopravdy, tak by si možná uvědomily, Že proty zvířata je to hrozné utrpení s sklamaní od toho člověka, Který jim to zrovna provádí.
    Víc se ktomu snad ani vyjadřovat nemusím, ikdyž se o tom dá napsat ještě 6x větší text.
    Pedro, Nemáš muj obdiv jen díky Let’s Playerství, Ale také díky tomu, Že se chovál lístostně, a víš co je „humus“ a něco „normálního“. Děkuju všem co si toto přečetli.
    Ahoj, Mirek Z.

Napsat komentář