FILMOVÝ DENÍK: GODZILLA

Zdravím všechny čtenáře mého malého skromného filmového deníku, ve kterém bych se chtěl čas od času krátce pozastavit nad nějakým filmem, na kterém jsem byl v kině nebo který jsem třeba v nedávné době viděl.

 

Jak už název napovídá, bude se tentokrát jednat o film Godzilla, který je v současný době novinkou v českých kinech. Já jsem právě přišel domů z kina a moje pocity jsou vcelku dost smíšené. Rozhodně ale nelituju toho, že jsem byl na klasickém 2D na místo 3D, které je podle mě ještě stále v drtivé většině případů ta jednoznačně horší a taky dražší volba.

Jelikož určitě nechci spoilerovat, tak prozradím jen velmi málo. Na filmu se mi dost líbilo klasický oldschool pojetí Godzilly jako takový. Film byl určitě fajn a stojí za to, vidět ho na velkém plátně v kině. Bohužel je i tenhle snímek jeden z případů, kdy si říkám, jestli si ze mě už scénáristi nedělají srandu (ano, chtěl jsem říct prdel). Přišlo mi totiž, že takový příběh je možný vymyslet snad jen na basou piva nebo po několika lahvích vína, případně mnoha gramech jiných omamných a psychotropních látek. Vzhledem k tomu, že bohužel nechci skutečně prozradit děj, mohu jen říct, že je ve filmu nejen mnoho skvělých scén, zápletek, záběrů a efektů, ale taky spousta klišé a podle mě trapných momentů.

I přes svojí počáteční euforii a možná i proto, jak moc dobrej byl na tenhle film trailer tak nemůžu hodnotit lépe než takto: 6 bodů z 10ti

Viděli jste tenhle film taky? Tak mi napište do komentáře váš názor a hodnocení.

One thought on “FILMOVÝ DENÍK: GODZILLA

Napsat komentář