EMAIL PRAVIDLA

Zdravím vás! Denně mi na email přijde ohromné množství zpráv, ze kterých je velmi často okolo poloviny skutečně zbytečných nebo v podstatě již zodpovězených, nicméně FAQ je asi pro někoho moc obecné, a tak jsem se rozhodl, že zavedu jakási emailová pravidla, kterými se pokusím řídit a které doporučuji dodržovat i vám. Pomůže to nejen mě, ale i všem lidem, kteří napíšou normální email a chtějí dostat v rozumném čase odpověď.

ZÁSADNĚ NEBUDU ODPOVÍDAT NA:

 1. Žádosti o reklamu nebo pomoc s propagací kanálu, streamu, profilu, stránky nebo čehokoliv jiného. Dále také žádosti o pomoc s problémem ve hře, v pc, konzoli, mobilu nebo jiném zařízení či programu, žádosti o společné hraní nebo natáčení, žádosti o zhodnocení tvorby, žádosti o to, ať někomu něco vyřídím nebo vzkážu a v neposlední řadě na návrhy na nové série nebo hry, které bych měl hrát.
 2. Na zprávy, ve kterých je na začátku stručná pochvala mě a následuje opět nějaká žádost o pomoc – pochvaly si vážím, děkuji za ní, ale většinou je psaná právě za účelem toho, abych spíše pomohl.
 3. Krátké pochvalné emaily, kterých si sice velmi vážím a všem dotyčným skutečně velmi děkuji, ale je jich velmi mnoho a nedá se to stíhat. Nicméně opravdu všem moc děkuji a rád si takové emaily přečtu, ale odpověď tedy nečekejte.
 4. Nabídky pomoci – například na moderování streamu, administrace emailů atp. Moc si toho vážím, ale pokud bych někoho do této funkce sháněl, určitě vymyslím způsob, jak ho najít a především to bude pravděpodobně vždy člověk, se kterým se budu znát osobně nebo delší dobu.

ZÁSADNĚ NEDĚLÁM:

 1. Nikdy nic nestahuji do PC – žádné přílohy, obrázky ani soubory. Pokud mi chcete něco poslat, musí to být viditelné ihned v příloze – například obrázek. Nestahuji Vaše světy, zabalené obrázky ani nic podobného.

SEZNAM BUDU POSTUPNĚ AKTUALIZOVAT!!!

11 thoughts on “EMAIL PRAVIDLA

 1. Ahoj Pedro,
  Chtěl jsem tě už oslovit delší dobu,ale pořád jsem na to nějak neměl.
  Začal jsem točit před rokem videa,protože ty jsi byl mou inspirací,tvá série z Minecraftu mě nakopla zkusit to také.Jako první video z Minecraftu jsem viděl to tvé a to 1.díl až do teď.Na kanále jsem neměl vůbec kvalitu,tak jsem to zabalil,zhruba po půl roce mi kamarád poradil jak bych mohl vylepšit zvuk,opravdu to pomohlo a já to chtěl znovu zkusit.Tvoje streamy z hardcoru ve mně vyvolaly nějakou reakci a chtěl jsem to také zkusit.Neměl jsem moc fanoušků a ani teď jich moc nemám.Vždycky jsem u tebe nacházel semínko energie ,které mě nabudilo natočit další video,i přes skutečnost že moc lidí to neuvidí.Stalo se to jakýmsi poutem mezi mnou a já chtěl točit dál,jenže neměl jsem a nemám moc fanoušků, a proto jsem se chtěl obrátit na tebe.na mého nejoblíbenějšího youtubera,youtubera,kterého jsem viděl jako první.Je to sice takové divné tady žadonit o sdílení,ale když jsem zjistil,že třeba Martin z kanálu Jmenuju Se Martin,to dokázal podobným způsobem,že byl sdílený,tak mě to odhodlalo tohle napsat…
  Zde přikládám své nejnovější video z právě zmiňovaného Hardcoru:https://www.youtube.com/watch?v=PD9_Huq9WWk a prosím jestli by si mě nemohl sdílet nebo se aspoň na video podívat a nějak mi poradit.
  Děkuji ti za tvůj čas Pedro :)
  Mým nejoblíbenějším youtuberem si a také zůstaneš :)

 2. Ahoj Pedro,
  jsem tvůj věrný fanoušek viděl jsem skoro všechny tvoje videa tvůj kanál jsem našel díky minecraftu protože jsem chtěl a postavil výtah podle tebe a také sem o tobě řekl kamarádovi ve škole ten tě chválil že seš ochotnej,šikovnej a hlavě nej youtuber ale teď mám problém vím sice co je vpravidlech ale internet mi nepomohl tak bych prosil o radu nevím jak otestovat koně tak bych alespoň prosil název videa kde si koně testoval předem děkuji za odpověď a nebo aspoň za přečtení tvůj věrný fanoušek tonda.(verze minecraftu 1.8.9)

 3. Pedrouši, vím že nemám dávat návrhy na novou sérii a že si to vůbec ani nepřečteš, ale přesto by si měl skusit Metin 2, dá se hrát s fanoušky a ostatní by to určitě potěšilo, osobně bych ti na 100% pomohl a poradil jak v ní postupovat, skusit to můžeš i nemusíš, jen bych chtěl znát tvůj názor nic víc. A jinak přeju hodně zdravíčka, štěstíčka do Nového roku tobě, paní Pedrové, švagrové Aničce, malýmu Pedrouškovi a mini Pedrovi. :)

 4. Pedro chtěl bych aby jsi nám přijel na tábor na ohníček <3 nemusel bys tam panáčkovat prostě si to tam třeba prohlédnout a odpočinout . znám pár hostů tábora který už po několikátý dojížděj jen aby se tam zrelaxovali . je to tábor letní dětský tábor Pardubice (ldtmp- řízeny policisty ) https://www.facebook.com/groups/47312177126/?fref=ts http://www.ldtpardubice.cz/ (POČÍTÁM KAŽDOU SEKUNDU)
  Datum konání dalšího ročníku tábora je stanoveno na 24. 7. – 7. 8. 2016. Místo konání zůstává stejné: Havlišův mlýn u Želetavy.
  Budou tam všichni od 1. do 9. třídy . děkuju za přečtení jestli máš další otázky tak se mě pokus zkontaktovat

Napsat komentář